Nagrody i wyróżnienia

Działalność społeczna i środowiskowa

Galeria

Pragniemy zaprezentować otrzymane nagrody

  Gepard Biznesu 2015
  Bank Spółdzielczy w Tworogu został jedenastym Gepardem Biznesu 2015 w branży bankowej. Średnia z dynamik trzech wybranych parametrów w latach 2013-2014 wyniosła w nim 33,1 proc. Instytut Nowoczesnego Biznesu ocenił rozwój Banku Spółdzielczego w Tworogu badając dynamikę trzech parametrów: sumy bilansowej, funduszy własnych i wyniku finansowego w latach 2013-2014. Okazało się, że średnia z trzech dynamik wyniosła 33,1 proc. To oznacza, że Bank Spółdzielczy w Tworogu rozwija się na tyle dynamicznie, że został wyróżniony w dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu.  Kapituła konkursowa pod przewodnictwem profesora Henryka Brandenburga oceniła Bank za kompleksową ofertę usług bankowych przy zastosowaniu konkurencyjnych i elastycznych warunków oprocentowania kredytów i depozytów, znacznie mniejszy formalizm, profesjonalną jakość obsługi klienta. Podkreślając fakt, że Bank Spółdzielczy w Tworogu dysponuje w całości polskim kapitałem i kieruje się w swoim funkcjonowaniu wieloletnią tradycją bankowości spółdzielczej oraz to, że klient traktowany jest w Banku w sposób indywidualny, nie szablonowy między innymi poprzez oferowanie produktu zgodnie z jego oczekiwaniami, produktu „szytego na miarę”. Nagrodę odebrała Prezes Banku Kazimiera Huniak.


  Nowa licencja Orła Agrobiznesu na 2 lata!


  Nowa licencja Orła Agrobiznesu na 2 lata!
  Bank Spółdzielczy w Tworogu uzyskał nową licencję Orła Agrobiznesu na kolejne dwa lata. W planach na najbliższe dwa lata jest dalsze umacnianie pozycji rynkowej. Dbając o obecnych klientów równocześnie Bank intensywnie działa na rzecz pozyskania nowych odbiorców swoich usług. Zaoferowane zostaną nowe produkty i pakiety produktów. Wszystko to ma służyć budowaniu nowoczesnego, silnego kapitałowo banku przygotowanego do działania w nowych warunkach, banku bezpiecznego, cieszącego się zaufaniem klientów.Przez najbliższe dwa lata z pewnością bank pozostanie w rodzinie Orłów Agrobiznesu.  Statuetka za zajęcie I miejsca w XIII edycji Rankingu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych - "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce"


  Statuetka za zajęcie III miejsca w konkursie Krajowego Związku Banków Spółdzielczych - "Bank Spółdzielczy - Wiarygodny Doradca Finansowy"


  20 marca w Domu Literatury w Warszawie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w ramach 42. edycji konkursu „Orzeł Agrobiznesu”. Wśród laureatów znalazł się Bank Spółdzielczy w Tworogu. Z rąk Wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka nagrodę Orła Agrobiznesu odebrała Prezes Banku Spółdzielczego w Tworogu - Kazimiera Huniak.
  Nominacja - Orzeł Agrobiznesu - za sukces rynkowy i aktywne wspieranie agrobiznesu - 41 edycja.
  Nominacja wręczona przez Eugeniusza Grzeszczaka - Wicemarszałka Sejmu oraz Ewę Kierzkowską - Sekretarz Stanu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
  Nominacja do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2013 - Kapituła nagrody Orzeł Agrobiznesu pod honorowym patronatem wicemarszałka Sejmu RP - P. Eugeniusza Grzeszczaka, na podstawie obserwacji sukcesu rynkowego Banku Spółdzielczego w Tworogu oraz rekomendacji Wójta Urzędu Gminy w Tworogu – P. Eugeniusza Gwoździa, postanowiła przyznać nominację Bankowi Spółdzielczemu w Tworogu do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2013. Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się w dniu 12 grudnia br. w Auli Domu Literatury w Warszawie, gdzie na ręce Prezesa Zarządu – Pani Kazimiery Huniak została przekazana Nominacja do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2013. Po weryfikacji Kapituły i spełnieniu warunków Bank Spółdzielczy w Tworogu może otrzymać statuetkę Orła Agrobiznesu, której wręczenie nastąpi w marcu 2013 r.


  Nagroda - 1 miejsce w kategorii "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce - kategoria do 50 mln pln sumy bilansowej" w rankingu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

  Galeria

  Pragniemy zaprezentować otrzymane wyróżnienia

  • Podziękowania za pomoc w organizacji konkursu "Rajcowanie przi swaczynie"

  • Podziękowania za pomoc w organizacji V Dni Tworoga - "Nasza kultura, nasze dziedzictwo, nasze tradycje"

  • Podziękowania za pomoc w organizacji kursu szkoleniowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych "Poraj 2012"

  • Podziękowania za wsparcie finansowe Turnieju Minikoszykówki dla dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Tworóg

  • Podziękowania za wsparcie finansowe obchodów Dni Krupskiego Młyna 2012

  • Podziękowania za pomoc w organizacji Pierwszego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Wiosennej "Baszty 2012"

  • Podziękowania za objęcie partonatem Międzygminnego Konkursu Plastycznego "Cudze chwalicie swego nie znacie"

  • Objęcie partonatu nad książką "Dolina Małej Panwi - Cztery Pory Roku"